חברת MIRICLE  הינה ארגון גג לכל צורך שעולה בקהילה של אנשים עם מוגבלויות,

הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור המגזר העסקי והמוסדי.

 

אני מאמין מקצועי

בחרתי לרתום את ניסיוני העשיר בשוק האופנה לטובת עשייה אמיתית וערכית, וייסדתי את MIRICLE – אופנה לאנשים עם מוגבלויות, חברת אופנה שתהווה תרומה אמיתית בארץ ותחבר אליה לקוחות מעוררי השראה אלו.

שמתי לנגד עיניי את המטרה לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, בכך שאאפשר להם בחירה אופנתית אמתית שלא תקפח את חלומותיהם הכמוסים להיראות במיטבם, לחוש נוח בבגדים, להרגיש נחשקים וסקסיים בעיני עצמם והסביבה.

הקולקציות אותם אני מתכננת הוא פרי דיאלוג מתמשך וקשוב של הצרכים שעולים במפגשים עם לקוחותיי היקרים.

חרטתי על דגלי לייצר את כל פריטי האופנה בישראל כחול-לבן, תוך הקפדה על בדים איכותיים, בקרת איכות הדוקה, וסטנדרט תפירה חדשני ומתקדם כדי להציע ללקוחותיי פריטי אופנה מובחרים ובמקביל לתמוך בתעשיית הטקסטיל הישראלית.

הקולקציות שלי נועדו לחזק את תחושת השיוויון, השייכות לקהילה, לחברה הישראלית ובכלל, ממקום של ביטחון אישי, העצמה ועצמאות ללקוחותיי היקרים, אתם אנשים יפים תנו לי לסייע בידכם להעצים את היופי האישי שלכם כדי שכולם יראו כמה יפים ומרגשים אתם.

אני נמצאת בקשר הדוק ומעודדת מעורבות ותרומה פעילה להעצמת קהיליות של אנשים עם מוגבלויות. אני מבצעת פרויקטים בהתנדבות עבור עמותות הפועלות לטובת אנשים אלו לדוגמה: בית איזי שפירא, עמותת מילבת, בית חולים אלין ועוד.

עבורי כל אחד ואחת מכם צרכן אופנה לכל דבר ועניין, אני רוצה לאפשר לכם להתלבש במיטב הפריטים שיחמיאו לגופכם, להתרגש מהמראה הנשקף אליכם מהמראה ולהתאהב בעצמכם ובחיים, כל יום מחדש.

 אני מזמינה אתכם באהבה גדולה, להתלבש, להתרגש ולהתאהב…..כל פעם מחדש  MIRICLE!