חברת MIRICLE הוקמה בשנת 2015 ע"י המעצבת מירי אלביק, בעלת ניסיון עשיר ומוכח של 30 שנים בתפקידי מפתח בכירים בשוק האופנה הישראלי.

המיזם קרם עור וגידים בעקבות מפגשים רבים של מירי עם דמויות מפתח בקרב קהיליות אנשים עם מוגבלויות בהם ניתנה לה הזכות להכיר אנשים שהיוו עבורה מקור השראה תודות ליכולתם להציג בפניה באופן אותנטי את ניצחון הרוח על הגוף.

אנשים מופלאים אלו הם הגיבורים האמיתיים של חברתנו , גיבורים אלו לא ויתרו לעצמם, לא התפשרו על חלומותיהם ובחרו לחיות חיים מלאים, עם הישגים יוצאי דופן סחפו אחריהם אנשים נוספים עם מוגבלויות בכך שהפכו להיות מודל לחיקוי והראו לחבריהם שאפשר לבחור לחיות אחרת.

באופן עבודתה מציגה מירי תפישת עולם שוויונית תוך דיאלוג תמידי וקשוב עם קהל היעד, דיאלוג שהוא הבסיס וההשראה לקולקציות אופנתיות, מחמיאות וסקסיות שהיא מתכננת עבור נשים וגברים כאחד.

הודות לשיח תמידי זה עם הקהילה, עולים ומוגדרים צרכים אמיתיים ובאמצעות עיצוב יצירתי, גזרות ייחודיות בשילוב פתרונות מוצנעים, מפותחים פריטים איכותיים, מרשימים ומלהיבים, המעניקים לאנשים עם מוגבלויות חוויית אופנה המותאמת לצורכיהם ללא פשרות, מאפשרים להם להרגיש נפלא עם כל פריט אופנה שיבחרו ובאמצעותו יוכלו להביא לידי ביטוי את אישיותם המיוחדת.

אתם אנשים יפים, לקוחותיי היקרים, תנו לי לסייע בידכם להעצים את היופי האישי שלכם כדי שכולם יראו כמה יפים ומרגשים אתם!